OCC, Dezynfekcja, Prosept 

 OCC, Oro Clean Chemie AG

 

 

 

 

 

 •  OCC Prosept Foam 200ml 

Łagodny bezaldehydowy preparat w piance do dezynfekcji i pielęgnacji foteli zabiegowych i innych delikatnych powierzchni. Aktywny wobec bakterii, grzybów i wirusów (włącznie z HBV i HIV)
Krótki czas działania: 
- bakterie i grzyby – 10 minut
- wirusy – 5 minut 
Łatwo ulega biodegradacji.

 

 

 • OCC Prosept Foam 2l (uzupełnienie)

Łagodny bezaldehydowy preparat w piance (gotowej do użycia) do dezynfekcji i pielęgnacji foteli zabiegowych i innych delikatnych powierzchni. Aktywny wobec bakterii, grzybów i wirusów (włącznie z HBV i HIV)
Krótki czas działania: 
- bakterie i grzyby – 10 minut
- wirusy – 5 minut 
Łatwo ulega biodegradacji.

        

 • Instrukcja użytkowania

  

 • OCC PROSEPT  Sensi 1l
Bezalkoholowy, gotowy do użycia produkt do dezynfekcji i czyszczenia  małych powierzchni oraz urządzeń medycznych. Można stosować do powierzchni wrażliwych na alkohol,  wykonanych z PCV, gumy, szkła akrylowego czy skóry. Wolny od lotnych związków organicznych, perfum i aldehydów.
            
 • Instrukcja użytkowania

 

 • OCC Prosept spray 1l/5l

 Gotowy do użycia bezaldehydowy i wolny od fenolu roztwór w spray’u do szybkiej dezynfekcji powierzchni. Aktywny w stosunku do bakterii (także Tbc), grzybów i wirusów (włącznie z powodującymi zapalenie wątroby typu B i C oraz wirusa HIV). Wyjątkowo krótki czas działania: bakterie, grzyby i Tbc – 30 sekund, wirusy – 2 minuty. Ulega biodegradacji. 


 

 

        
 • Instrukcja użytkowania
 • OCC Prosept wipes box + wkład (120 chusteczek 14,5cm x 20cm)
Chusteczki o właściwościach bakterio- i wirusobójczych do dezynfekcji małych powierzchni, narzędzi kosmetycznych i medycznych. PROSEPT® Wipes to nasączone chusteczki jednorazowego użytku, wykonane z wysoce wytrzymałego, nietkanego materiału. PROSEPT® Wipes są przeznaczone do szybkiej i łatwej dezynfekcji oraz czyszczenia powierzchni. Starannie skomponowany preparat na bazie  alkoholi zapewnia szerokie spektrum działania w krótkim czasie, nawet w przypadku dużej ilości zanieczyszczeń organicznych, np. krwi lub śliny. Niska zawartość lotnych związków organicznych (LZO) poniżej 50% minimalizuje dolegliwości skórne i oddechowe, zapewnia doskonałą kompatybilność materiałową, jak również schnięcie bez pozostawiania śladów na dezynfekowanych powierzchniach. PROSEPT® Wipes nie zawierają aldehydów i fenoli oraz ulegają biodegradacji. Wygodne wkłady uzupełniające gwarantują oszczędną i skuteczną dezynfekcję.

 

 
 • Prosept wipes uzupełnienie 120 chusteczek
Chusteczki o właściwościach bakterio- i wirusobójczych do dezynfekcji małych powierzchni, narzędzi kosmetycznych i medycznych. PROSEPT® Wipes to nasączone chusteczki jednorazowego użytku, wykonane z wysoce wytrzymałego, nietkanego materiału. PROSEPT® Wipes są przeznaczone do szybkiej i łatwej dezynfekcji oraz czyszczenia powierzchni.  Wygodne wkłady uzupełniające gwarantują oszczędną i skuteczną dezynfekcję.
        
 • Instrukcja użytkowania

 

 • PROSEPT INSTRU 1L 

Bezalkoholowy koncentrat do mycia i dezynfekcji instrumentów medycznych, narzędzi ściernych i polerujących.


CECHY CHARAKTERYSTYCZNE 
preparat dezynfekcyjny najnowszej generacji - nie zawiera aldehydów i fenoli 
do mycia i dezynfekcji narzędzi i sprzętu medycznego (np. narzędzi kosmetycznych, chirurgicznych, stomatologicznych, sprzętu laboratoryjnego, narzędzi ściernych i polerujących) nadaje się do stosowania w myjkach ultradźwiękowych wykazuje szerokie działanie biobójcze: zwalcza bakterie, grzyby, prątki gruźlicy, wirusy (HBV, HIV, HCV, Adeno) ma bardzo dobre właściwości myjące nie niszczy dezynfekowanych przedmiotów, zawiera inhibitory korozji posiada przyjemny zapach jest wydajnym koncentratem, z którego za pomocą wody sporządza się właściwe do zastosowania roztwory robocze, jest bezpieczny dla środowiska, substancje chemiczne w nim zawarte ulegają biodegradacji.

         
 •  Instrukcja użytkowania
 • PROSEPT SONIC 1L
Bakteriobójczy i grzybobójczy koncentrat do dezynfekcji narzędzi kosmetycznych, stomatologicznych i chirurgicznych w myjkach ultradźwiękowych. Nie zawiera aldehydów. Biodegradowalny.

         
 •  Instrukcja użytkowania
 • PROSEPT BURS 1l

Roztwór do mycia i dezynfekcji precyzyjnych narzędzi obrotowych PROSEPT ® Burs to gotowy do użycia roztwór dezynfekcyjny przeznaczony do precyzyjnych obrotowych instrumentów kosmetycznych, dentystycznych i chirurgicznych, takich jak końcówki diamentowe oraz instrumenty wykonane ze stali. Preparat dezynfekujący oferuje szerokie spektrum działania w ciągu zaledwie dwóch minut. Zbilansowany skład oparty na alkoholach, środkach powierzchniowo-czynnych oraz zasadach zapewnia wysoką aktywność nawet w przypadku podwyższonego poziomu zanieczyszczeń organicznych oraz pozwala osiągnąć wysoką moc czyszczącą. Brak zawartości aldehydów i fenoli zapobiega odbarwieniu i wiązaniu krwi. Inhibitory korozji znacząco wydłużająokres użytkowania narzędzi. Po dezynfekcji nie jest wymagane spłukiwanie, gdyż PROSEPT ® Burs odparowuje, nie pozostawiając żadnych szkodliwych pozostałości. Standardowa trwałość roztworu w warunkach średnich poziomów zanieczyszczeń wynosi jeden tydzień, dzięki czemu PROSEPT ® Burs można stosować w bardzo wydajny i ekologiczny sposób. Produkt ulega biodegradacji.

         
 •  Instrukcja użytkowania
 •  OCC Prosept wanienka do dezynfekcji narzędzi 3l, wanienka wykonana ze specjalnego tworzywa, przeznaczona do dezynfekcji narzędzi z użyciem preparatu PROSEPT® Instru. Wyposażona w sito odcedzające oraz uchwyty pozwalające na umieszczenie ociekacza nad powierzchnią płynu
 •  OCC Prosept Box pojemnik z sitkiem 150ml do dezynfekcji frezów i innych narzędzi obrotowych
 •  OCC Rozpylacz do Prosept® Spray 1l, wymagany przy pierwszym zakupie preparatu PROSEPT Spray.

 

Wpisz swój adres, jeśli chcesz być powiadamiany
o nowościach, promocjach i wyprzedażach:Copyright 2011 KosmetErion