Artykuły do depilacji 

WOSKI W PUSZKACH 800ML

Naturalny miodowy

Wysokiej jakości wosk do depilacji, przeznaczony do mocnych włosów. Produkt na bazie wosku pszczelego, z dodatkiem żywic drzew iglastych posiada właściwości zmiękczające i przeciwzapalne. Wosk miodowy ma bardzo przyjemną konsystencję oraz apetyczny zapach. Może być nakładany przy niskiej temperaturze i w łatwy sposób usuwany za pomocą olejku po depilacji. Niski koszt zakupu i duża pojemność puszki czyni wosk bardzo ekonomicznym.

Różany z dwutlenkiem tytanu

Wysokiej jakości wosk do depilacji, przeznaczony do skóry suchej i wrażliwej. Łatwy i szybki w użyciu, nie podrażnia skóry. Dzięki dodatkom żywic drzew iglastych posiada właściwości zmiękczające i przeciwzapalne. Ma bardzo przyjemną konsystencję, optymalną dla łagodnej depilacji. Niski koszt zakupu i duża pojemność puszki czyni wosk bardzo ekonomicznym.


Perłowy z mikromiką

Wysokiej jakości wosk do depilacji, przeznaczony do wrażliwej skóry oraz krótkich i mocnych włosów. Łatwy i szybki w użyciu, nie podrażnia skóry. Dzięki dodatkom żywic drzew iglastych posiada właściwości zmiękczające i przeciwzapalne. Ma bardzo przyjemną konsystencję, optymalną dla łagodnej depilacji. Niski koszt zakupu i duża pojemność puszki czyni wosk bardzo ekonomicznym. 

Roślinny z potasem

Wysokiej jakości wosk do depilacji, przeznaczony do wrażliwej skóry i mocnych włosów. Łatwy i szybki w użyciu, nie podrażnia skóry. Dzięki dodatkom żywic drzew iglastych posiada właściwości zmiękczające i przeciwzapalne. Ma bardzo przyjemną konsystencję, optymalną dla łagodnej depilacji. Niski koszt zakupu i duża pojemność puszki czyni wosk bardzo ekonomicznym.

Z cynkiem

Wysokiej jakości wosk do depilacji, przeznaczony do skóry delikatnej i skłonnej do podrażnień. Łatwy i szybki w użyciu, nie podrażnia skóry. Dzięki dodatkom żywic drzew konsystencję, optymalną dla łagodnej depilacji. Niski koszt zakupu i duża pojemność puszki czyni wosk bardzo ekonomicznym. 

 

Wpisz swój adres, jeśli chcesz być powiadamiany
o nowościach, promocjach i wyprzedażach:Copyright 2011 KosmetErion